Bagažas

Paprastai keleiviams leidžiama nemokamai registruoti bagažą, kurio svorio apribojimai gali skirtis priklausomai nuo aviakompanijų, klasės ir/arba maršruto. Dėl tikslių leistinų svorių kreipkitės į kelionių agentūrą arba aviakompaniją. Vežantis daugiau nei leidžiama bagažo, papildomai mokama už kiekvieną viršsvorio kilogramą arba papildomą bagažo vienetą, priklausomai nuo aviakompanijos nustatytų taisyklių.

Kūdikiui iki 2 metų vieta lėktuve ir nustatytas neregistruoto bagažo svoris nepriklauso. 2 metų vaikui, kaip ir suaugusiajam, priklauso vieta ir nemokamai registruojamo bagažo norma.

Nestandartinio bagažo (banglenčių, nardymo įrangos ir kt.) vežimas gali būti apmokestinamas papildomai (neįtraukiamas į nemokamai leidžiamo vežti bagažo normą). Mokesčių dydžiai priklauso nuo aviakompanijos taisyklių ir skrydžio trukmės. Nedėkite į registruojamą bagažą lengvai dūžtančių ir vertingų daiktų!

Daiktai, kuriuos draudžiama įsinešti į orlaivio keleivių saloną:

  • Šaunamieji ir nešaunamieji ginklai;
  • Duriamieji ir pjaunamieji ginklai bei aštrūs daiktai;
  • Bet kokie buki įrankiai, galintys sužaloti;
  • Sprogmenys ir degiosios medžiagos;
  • Cheminės ir nuodingosios medžiagos;
  • Skysčiai (išskyrus skysčius atskirose ne didesnėse kaip 100 mililitrų arba lygiaverčio tūrio talpyklose, sudėtose į vieną permatomą ne didesnės kaip 1 litro talpos plastikinį maišelį, kurį galima pakartotinai sandariai uždaryti (Jūsų patogumui 1 litro talpos plastikinius maišelius galėsite nemokamai įsigyti oro uoste)).