Pažintinė ekskursija į Sankt Peterburgą

Kelionė  į Šiaurės Veneciją- nepamirštamos baltosios naktys Sankt Peterburge.

Kelionės data: 2017.07.02 – 07.07
Kelionės programa:

1 diena.  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė  komfortabiliu autobusu  per  Latviją, Estiją. Atvykstame į Pskovą, vieną iš seniausių Rusijos miestų. Registracija viešbutyje. Susitikimas su gidu ir apžvalginė  ekskursija po miestą. Pskovas  yra administracinis, prekybos ir istorinis centras, didelis geležinkelio mazgas. Apžvalginės ekskursijos metu (ekskursija truks apie 3- 3,5 valandos) matysime  nuostabaus grožio  Pskovo  Kremlių, Dovmonto miestą, kunigaikštienės Olgos  paminklą  ir koplyčią, 15  a. bažnyčias, Užtarimo bokštą – antrą pagal dydį  Europoje.

Grįžimas  į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė.

1 diena                   1+ diena

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė  į Sankt Peterburgą. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą, kurios  metu  matysime Rusijos Veneciją, nuostabaus grožio kanalus, unikalią architektūrą, tiltus, gatves, sodus.

Vykstame į Petropavlovsko tvirtovę, kuri yra viena iš pagrindinių UNESCO kultūros paveldu laikomo Sankt Peterburgo centro dalių. Čia yra soboras, kuriame palaidoti  Rusijos carai nuo Petro Pirmojo laikų.

2 diena                     2 diena1

Pagrindinė Peterburgo gatvė – Nevos Prospektas, miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo centras. Aplankysime  Isakijaus Soborą, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Nuo Soboro kolonados atsiveria nuostabi Peterburgo panorama.

nevos prospektas                    nevos prospektas2

Toliau lankome unikalią  Prisikėlimo bažnyčią dar vadinamą ,,Atpirkėjo krauju,, (Spas na krovi), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų bei išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove.

Ekskursiją tęsiame link  Kazanskij Soboro, dvasinės  Peterbugro  širdis. Soboro pavadinimas kilęs iš čia saugomos paslaptingos Dievo Motinos ikonos. Nuo ryto iki vakaro soboro erdvės sklidinos žvakių  šviesos ir  tikinčiųjų  maldų.

Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame  pasivaikščioti po naktinį Peterburgą. Nakvynė  viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Vykstame į rusų Versalį – Peterhofą, carų užmiesčio rezidenciją.

Peterhofe  susipažinsime su nuostabiu, imperatorišku pastatų ansambliu, apsuptu  įspūdingų parkų, sodų  ir auksu padabintų  fontanų  kompozicijų.

3 diena             3 diena1

Grįžtame  į Sankt Peterburgą.  Grupės pageidavimu galimas plaukimas laivu Nevos upe ir Peterburgo kanalais.

Grįžimas  į viešbutį. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame  pasigrožėti  Nevos  tiltų   pakėlimu. Nakvynė  viešbutyje.

 4 diena.  Pusryčiai. Ekskursija į  Puškino miestą ir Jekaterinos  dvarą, dabar vadinamu Carskoje selo  daug kam žinomu kaip žymaus Rusijos poeto Puškino gimtine, dažnai netgi vadinama Puškino vardu. Carskoje selo  taip pat buvo  viena iš mylimiausių Rusijos imperatorienės Jekaterinos II rezidencijų. Jekaterinos dvaras garsėja ne tik  prašmatniais parkais, bet ir vidinėmis patalpomis, tokiomis kaip Gintaro kambarys ir didingoji barokinė Didžioji salė.

4 diena                     4 diena1

Toliau vykstame į Pavlovską, pagrindinė Rusijos  Imperatoriškosios  šeimos rezidencija. Pavlovskas  yra įtrauktas į UNESCO  paveldo sąrašą. Greta didžiulio ir gražaus Rusijos miesto, Sankt Peterburgo, stovi vieni iš pačių prašmatniausių šios šalies rūmų. Tai – Pavlovsko rūmai, Rusijos caro Pavlo I rezidencija. Įspūdingas XVIII a. parko ir rūmų ansamblis užima net 600 hektarų ir kasmet privilioja šimtus tūkstančių Sankt Peterburge besilankančių turistų.

Grįžtame į miestą. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame pasivaikščioti po naktinį Peterburgą, pakrantėmis mėgaujantis nuostabiais vaizdais, ypatingai romantiškai miestas atrodo kuomet yra baltosios naktys. Nakvynė viešbutyje.

naktinis piteris                          naktinis piteris2

5 diena. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisva diena  iki vakaro. Galima  savarankiškai aplankyti  Ermitažą, vieną  didžiausių pasaulio muziejų, kuriame eksponuojama apie 3 milijonai meno kūrinių, Kunstkamera,  pirmasis muziejus Rusijoje, pradėtas kurti Petro I laikais ir baigtas įrengti po jo mirties 1727 m. Sankt Peterburge, carui grįžus iš Didžiosios pasiuntinybės Vakarų Europoje. Galima apsipirkti Peterburgo parduotuvėse arba  pasėdėti  kavinėje su puodelių kavos arba arbatos grožintis nuostabia miesto panorama.  Atsisveikinimas su miestu. Štai ir prabėgo 4 kerinčios  dienos gražiausiame Rusijos mieste …    Vakare per naktį  kelias namo per Rusiją, Estiją, Latviją  į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu
  • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
  • kelionės vadovo paslaugos
  • ekskursinė programa
  • rusakalbio gido paslaugos
  • kelionės dokumentų sutvarkymas
  • Kelių mokesčiai.

Į  kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miesto mokestis, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus, Rusijos viza (70 EUR.)
  • mokamiems objektams turėti apie 85 EUR.

Lankomų objektų tvarka gali keistis.
Kainos į lankomus objektus gali keistis.

Kelionės kaina 265 EUR.
Dėl kelionės kreiptis tel. +37060183864, +37061151414  El.p. [email protected]