Muzikinis spektaklis ,,Mylėti“

Balandžio 9 d. Rygos rusų dramos teatras muzikinis  spektaklis,,Mylėti“ (Любить)

Pasirodymas parašytas žymios autorės Viktorijos Tokarevos. Ji apie meilę rašė kaip niekas kitas – ypatingai, visai kitokiu būdu: gaiviai, lengvai, svajingai, nebanaliai.  Tačiau ši istorija apie meilę bus visai kitokia, aštri su ironija ir lengvu liūdesio prisilietimu, tai Viktorijos Tokarevos meilės istorijos pinklės….

Iš tiesų tai bus ne viena meilės istorija, kadangi kiekvieno herojaus meilės istorija vis kitokia. Vienų meilė yra abipusė ir suteikianti jiems sparnus, kitų meilė – be atsako ir suteikianti jiems kitokių potyrių. Bet kokiu atveju, vienas gali būti laimingas, kitas nusivylęs, nes Meilė yra didžiausias gyvenimo tikslas.

Ekskursijos metu aplankysime Rygos zoologijos sodą*.  20 ha plotą užimantis zoologijos sodas buvo įkurtas XX a. pradžioje, o dabar čia gyvena jau apie 405 rūšys gyvūnų. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą. Viso čia įkurdinta daugiau kaip 3500 gyvūnų, kurių skaičius kasmet didėja, nes  zoologijos sode apgyvendinami vis nauji gyvūnai.  Zoologijos sode esantys Žirafų namai– vieni įdomiausių ir lankomiausių, čia taip pat yra Kengūrų namai bei Tigrų namai – plačiausias ir moderniausias tokios rūšies statinys Europoje.

Dėl ekskursijos kreiptis tel. +37060183864, +37061151414  arba el.p. [email protected]

Kelionės kaina 30 EUR.

* mokamiems objektams turėti 6 EUR.