Mažasis Baltijos kruizas

Mažasis Baltijos kruizas
Balandžio 28-30 d.
Kelionės kaina 110 €  – 15%   93 €.

Programa:

1 diena.

Išvykimas iš Pasvalio link Rygos. Atvykus į Rygą trumpa pažintinė ekskursija.

Registracija į keltą. Nakvynė kelto kajutėse. Norintiems gerai praleisti laiką vakare bus galimybė sudalyvauti organizuojame intelektualiame kruize vyksiančiame eruditų komandų žaidime ,,Protmūšis“. Komandos (4-6 dalyviai) turės įveikti ir atrasti atsakymus į suktus klausimus. Taipogi  nuo kovo mėn. plaukiant kruizu svečius linksmins ir gerą nuotaiką garantuos žavingoji ir energingoji Kubos atmosfera su autentiškais šios šalies šokėjais ir muzikantais iš Havanos.

RYGA 1                RYGA 2

2 diena.

Ryte apie 11 val. atplaukiame į Stokholmą dar vadinamą ,,Šiaurės Veneciją“. Ekskursija po Švedijos sostinę, pagal galimybes aplankysime Rotušę, kurioje vyksta Nobelio premijos ceremonijos, Stokholmo simbolį – karalių rūmai*, Didžiąją Katedrą, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamentą, Riterių bažnyčią, populiariausią Skandinavijoje karališko laivo ‘Vaza’ muziejų*. Laisvas laikas. Vakare išplaukiame į Rygą. Nakvynė laivo kajutėse.

STOKHOLM 1           STOKHOLM 2

3 diena.

Ryte atplaukimas į Rygą. Iš Rygos vykstame į Siguldą. Aplankome: Siguldos dvarą ir pilį. Tai viena populiariausių lankytinų vietų Latvijoje. Gutmanio urvas*, kuris yra didžiausias Baltijos šalyse. Seniausias turizmo objektas Latvijoje. Ant olos sienų išlikę 17 a. užrašai. Aplankysime nuostabią Turaidos pilį*. Ši viduramžių tvirtovė mena ne  tik karus, bet ir nepamirštamą legendą apie Turaidos Rožę. Turaidos Rožės atminimui skirta vieta, bažnyčia ir Bažnytkalnis, Liaudies dainų parkas ir dvaro ūkio centro statiniai. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Turaida castle               Ola

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės B klasės kategorijos kelto kajutėse su dušu ir WC; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, bilietai į lankomus objektus.

DAUGIAIU INFORMACIJOS +37061151414, +37060183864, +37045153818,  [email protected]

Kelionės programa gali keistis.

GALIMOS DVIVIETĖS IR  KETURVIETĖS KAJUTĖS!
Dvivietės kajutės brangesnės.